Hakkımızda

2014 Yılında Bursa il genelinde başladığımız faaliyetlerimiz çerçevesinde kurmuş olduğumuz firmamız sizlere en uygun fiyatlı ve alabileceğiniz en iyi hizmeti verebilecek şekilde kadrolaşmıştır. Zaman içerisinde İstanbul/Esenler/Tekstilkent'te FiiGroup adı altında faaliyetlerimizi yürütmüş olsak da, 2020 yılı Kasım ayına geldiğimizde Ceyhanlar Group çatısı altında birleşen 7 farkı sektörde yer alan internet (blog/ ulusal haber) sitelerimiz ve farklı sektörlerde onlarca firmaya yaptığımız kurumsal web sitelerimiz ile bizler de resmi olarak bu sektörde yerimizi almış bulunmaktayız.

 

Globalleşen Dünya'nın ayak sesleri olarak adlandırılan Sosyal Medya mecralarında yer almaya çalışan firmanız için profesyonel olarak PR çalışmanızı sizler için yapıyor, profesyonel gönderi tasarımı, gönderi görselleriniz, içerik başlık, alt metin ve anahtar kelime seçimlerinizde dilerseniz sizlere rehberlik yapıyor ve hatta dilerseniz de sizleri bu sıkıcı işlerden kurtarıp biz bu konuları profesyonel ekibimizle ele alıyoruz. Unutmayın çok çetin bir yarışın içerisindesiniz ve sizlere profesyonel bir takım lazım. Rakiplerinizin binlerce lira (₺) tabiri caiz ise akıttığı bu sektörün reklam bütçeleri ile mücadele içerisindesiniz. Netice itibariyle ne kadar çok müşteri? O kadar çok kazanç! Demek.

 

Günümüzde gencinden yaşlısına herkesin kolaylıkla ulaşabildiği sosyal medya mecralarına artan talep doğrultusunda ilerleyen bir (akıllı telefon) cep telefonu sektörü oluşmuş durumda. Bu istikamet içerisinde sizin de bir mobil uygulamanız (Android / IOS) halen yapılmadıysa, biz bu konuyu en ince detaylarına kadar ele alıp sizler ve sektörünüz için en uygun ve kullanışlı mobil uygulamaları (Cep telefonu / Tablet) tasarlıyoruz.

 

Bugün Ceyhan Yazılım olarak Türkiye'nin 3 farklı Bölgesinde (Marmara, Akdeniz, Doğu Anadolu) sektöründe bol referanslı ve yenilikçi kadrosu ile günden güne kendini geliştiren ekibe sahip olmaktan onur ve gurur duymaktayız.

4 farklı sektörde 20'den fazla alt kategori üzerinde yapmış olduğumuz çalışmalar bizleri bugünlere getiren en önemli yapı taşlarımız oldu.

Dürüstlük ve güven içerisinde nasıl ki bugüne kadar işlerini yaptığımız onlarca fabrika, onlarca hukuk bürosu, küçük esnaf, bireysel girişimci müşterilerimiz ve kendini geliştirmek istediği için bizden eğitim alan bilgi işlem elemanları ile bugünlere geldiysek, sizinle birlikte çalışmaktan ve sizleri de bu sıcak aile ortamı ile dostluğumuzun ve iş ortaklığımızın devamlılığı adına birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.